Poręczna niszczarka Kobra 240 SS2 ES do biura i urzędu

Bardzo łatwa w obsłudze niszczarka Kobra 240 SS2 ES dedykowana jest do pracy ciągłej w pomieszczeniach średniej wielkości, dlatego doskonale sprawdzi się w biurze oraz urzędzie. Posiadając ją w swoim biurze zapewnisz odpowiedni poziom bezpieczeństwa nośnikom gromadzącym dane osobowe, wrażliwe oraz poufne. Niszczarka Kobra 240 SS2 ES to poręczne i wydajne urządzenie, które możesz zamówić za pośrednictwem naszego sklepu www.doniszczarki.pl.

Noże odporne nie tylko na papier

Największą zaletą niszczarki Kobra 240 SS2 ES jest to, że pomimo niewielkich wymiarów – 370 x 330 x 560 mm – umożliwia niszczenie znacznej ilości dokumentów papierowych, które dodatkowo zawierają zszywki i spinacze. Doskonale radzi sobie również z kartami plastikowymi, co zawdzięcza solidnemu i wytrzymałemu mechanizmowi ostrzy. Wejście szczeliny tnącej ma szerokość 240 mm, pozwalając na niszczenie arkuszy papieru formatu A4. Maksymalnie w niszczarce Kobra 240 SS2 ES możesz zniszczyć za jednym razem do 15 stron dokumentów. A powstałe w ten sposób paski o wielkości 1,9 mm są gromadzone w koszu o objętości 35 L.

Zalety tego niewielkiego urządzenia

Niewątpliwym plusem jest wyposażenie niszczarki Kobra 240 SS2 ES w odpowiednie zabezpieczenia i systemy niwelujące wystąpienie awarii, bądź niebezpiecznych sytuacji dla jej użytkowników. I tak, silnik chroniony jest przed nadmiernym przegrzaniem, zasilanie zostaje automatycznie odcięte w momencie zaklinowania w szczelinie papieru czy wyjęcia pojemnika na ścinki. Niszczarka Kobra 240 SS2 ES ma również System Energy Smart – oszczędzający energię w trybie czuwania urządzenia oraz SPPS – czyli wzmocniony napęd łańcuchowy.